Hangzhou HIDEA Power Machinery Co LTD profesyonel dıştan takma motor üreticisi olan bir IPO şirketidir. Şirket, Çin'de kaliteli yaşamın tadını çıkarmak için en iyi şehirlerinden biri olan Hangzhou'da bulunmaktadır. Tasarlanan yıllık üretim kapasitesi 100 bin adettir. Dıştan takma motorlar için üretim hattı, Çin'in akıllı üretim standardına göre oluşturulmuştur. Üretim sistemi, dünya standartlarında kaliteli ürünlerin fabrikada üretimini sağlayan gelişmiş otomatik montaj hattında uygulanmaktadır.

HIDEA, motorların korozyondan etkilenmesini önleme konusuna büyük önem vermektedir ve dıştan takmalı motorlarımızın korozyon önleyici sistemini geliştirmek için araştırma ve geliştirme yöntemlerine yüksek yatırımlar yapmıştır. HIDEA, ürünlerin kalitesinin iyileştirilmesi için ileri anti korozif boya teknolojisi uygulamaktadır. HIDEA'nın dıştan takma motorlarının ömrünün endüstride uluslararası standartlara ulaştığı kanıtlanmıştır.

HIDEA’nın mevcut ürün yelpazesi iki zamanlı motorlar serisi, dört zamanlı motorlar serisi, Enduro serisi ve EFI serisi dıştan takma motorları içerir. Tüm ürünlerimiz tesisimizde geliştirilmiş ve üretilmiştir. Bu ürünlerin %70'i AB, Kuzey Amerika ve diğer gelişmiş ülke ve bölgelere ihraç edilmiştir. HIDEA’nın dıştan takmalı motorları, güvenilir kalite ve iyi kurulmuş satış sonrası destek ile birlikte dünya çapında büyük bir üne sahiptir.

HIDEA, ISO9001 uluslararası kalite sistem belgesi, Çin CCS sertifikası, ABD EPA sertifikası ve AB CE sertifikası onaylarından geçmiştir. HIDEA ayrıca Zhejiang Dıştan Takma Motor Araştırma Merkezi tarafından kurumsal olarak onur ödülleri almıştır. Bununla birlikte, HIDEA Çin'de dıştan takma motorun endüstriyel standardının belirlenmesi çalışmalarına da katılmaktadır.

HIDEA, profesyonel araştırma ve geliştirme ekibi ile her zaman denizde kaliteli yaşam tarzını geliştirmek ve doğa dostu yeşil güç ürünleri geliştirmek için çalışmalarını devam ettirmektedir.